LEEA Roadshow
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Roadshow надвор на патната големина 310 x 285 1Директна точка ќе биде изложена на следните Roadshows

LEEA Roadshow Ливерпул - Кроуна Плаза, аеродром Џон Ленон
LEEA Roadshow Нортхемптон - Нортхемптон Свети Рагби клуб
LEEA Roadshow Абердин - двојно дрво од Хилтон Абердин Травот

Директна точка со нетрпение очекувам да ви се сретнеме таму. Ние ќе бидеме изложен на различни наши производи за подигање, вклучувајќи Безжични товарни ќелии, Стегач на линија затегнувач и Собарување на софтвер

Ова е бесплатен настан за не-членови и членови

Денот е краток и неформален, настанот ќе биде во форма на изложбена изложба каде што нашите компании-членки ќе ги презентираат своите најнови производи и услуги, релевантна презентација на индустријата и одлични можности за мрежно поврзување.

агенда

10: 00 - Отворени врати
11: 00 - Презентации
12: 30 - Q & A сесија
13: 00 - ручек за ручек и вмрежување

Повеќе детали за LEEA распоред на настани

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes