Како да станете СП партнер
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

СП партнери пакет

СП би сакал да се вклучите во нашата глобална дистрибутивна мрежа за да не застапуваме на локалните пазари. Ако сте квалитетен добавувач на производи и вашето портфолио може да прими опсег од оптоварување клетки од светска класа, може да има можности за заедничка можност за истражување. Ние сме посветени на обезбедување на иновативни, state-of-the-art производи по конкурентни цени; тоа може да биде предлог што би можел да го споделите со постојните и потенцијалните клиенти?

СП понуди следново
Партнерски можности

 • Стратегија за раст
  - премиум продажбата на производи со дистрибуција на попусти
 • Подигнете профилот на вашата компанија
  - се дружат со водечки бренд
 • Вклучете се со нашите експерти
  - производ, технички и маркетинг
 • Водечки производ во индустријата
  - незаменливи спецификации и перформанси
 • Партнерски награди
  - Достапни се договори за дисконтирање, соработка и ребаланс

За да аплицирате за да станеш СП партнер, пишете ни

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes