настани
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Не пропуштајте Straightpoint на овие настани во 2020

ИЗЛОЖБА
ДАТУМ НА ШОУ ЛОКАЦИЈА СТАНДА / БУТ

Сакате да се сретнете со Straightpoint?

Оваа година учествуваме на овие изложби, ја сакаме шансата да се сретнеме со нашите клиенти, дистрибутери или идни клиенти!

Користете ја формата подолу за да ни известите на која изложба ќе присуствувате и ќе ве контактираме за да се поврзете.

Погледнете ја нашата страница на LinkedIn за да добиете
редовни надградби и кој ќе го претставува СП

#Straightpoint

ПРИРОДНО обединете се 17 20 Февруари- Рали, НК САД 405
Конекспо 10-14 март Лас Вегас САД C20637
Префрлани кран и лифтинг 21-23 Април Абердин Велика Британија 21
МАТС
22 Април Ковентри Велика Британија Табела
преку шалтер 4-7 мај Хјустон Тексас
Вертикални денови 13-14 мај Донингтон парк, Велика Британија MP2
Пробив Европа 26-28 мај Бремен, Германија 4D45
САД префрлен ветер 18 19-јуни Бостон САД
Линмено Родео 14 17-октомври Оверленд парк, САД 434

Изложба состанок

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо.

enzh-TWnlfrdenoes