Прилагодени оптоварување ќелии
Изберете го вашиот јазик

Crosby Straightpoint

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Вие треба да вклучите JavaScript за да ја видите.

Велика Британија: + 44 (0) 2392 484491 САД: + 1 918 834 4611

Loadpin примери за целосна анализа на фини елемент FEA CAD дизајнПроектен процес
Како ISO9001: компанијата 2015 имаме јасен процес за сопствени трансдуцери:
1. Испраќам барање
2. Квалификација на барање
3. Цитат
4. Дизајн и ФЕА
5. Преглед на клиентите и одјавување
6. Набавка на материјали
7. Производство и тестирање
8. Испраќање

Ве молиме кажете ни го вашето име.

Невалиден влез

Невалиден влез

Невалиден влез

Ве молиме кажете ни вашата email адреса.

Вашата е-пошта не одговара, ве молиме внесете повторно

Невалиден влез

Невалиден влез

Откако ќе го испратите овој формулар веднаш ќе стигнете до претставник на СП, директно, кој ќе одговори на вашето барање по електронска пошта побрзо. Или ако би сакале да се јавите повторно, ве молиме да ги известите во пораката.

enzh-TWnlfrdenoes